Atgal
10 gruodžio, 2023
NAUJIENOS

„Ti-oss” produkcijos gamybos procesas: kuom pranašesnis už kitus?

Kaulo regeneracija yra reikalinga atkurti trūkstamam audiniui, o tam itin svarbu patikimos produkto pagaminimo sąlygos. „Ti-oss®“ regeneracijai skirta produkcija yra biologiškai suderinama, itin poringa, pagaminta OCP (oktakalcio fosfato) pagrindu. Šiame įraše plačiau aptarsime, kokie yra pagrindiniai šios produkcijos gamybos proceso privalumai.

Žaliavų saugumas

Korėjietiški „Ti-oss®“ kaulo pakaitalai yra pagaminti iš 100 % Australijos galvijų kaulų. Kiekvienas gyvūnas yra identifikuojamas RFID (radijo dažnio identifikavimo) sistema, nuo pat gimimo nešiojant elektroninius ausų žymeklius. Po skerdimo naudojama tarptautinė brūkšninių kodų sistema, kad būtų galima atsekti bet kokį galimą ligos šaltinį. Pagrindinės pasaulio institucijos yra patvirtinusios, kad Australijos galvijai yra sveiki.

Gamybos proceso kokybė ir veiksmingumas

2012 m. „Chiyewon” gamybos įmonė įgavo sertifikatą. „Ti-oss®“ nacionaliniu mastu pripažintose laboratorijose buvo atlikti virusų nukenksminimo, toksiškumo, biologinio suderinamumo, palyginimo su gyvūnais ir kiti bandymai. Dėl moderniausios žemos temperatūros apdorojimo ir daugiaporiškumo technologijos, „Ti-oss®“ pasižymi dideliu osteokonduktyvumu, priešingai nei aukštas temperatūras naudojantys prekiniai ženklai.

gamintojo nuotrauka

Daugiaporiškumas

Svarbiausias gijimo proceso veiksnys yra kraujagyslių patekimas į kaulo pakaitalą, kad būtų aprūpinama reikiamu deguonimi ir kitomis maistinėmis medžiagomis. Tai itin svarbus veiksnys per pirmąsias dvi kaulo augimo savaites. Daugiaporiškumo savybė, kuri yra būdinga kankorėžiniam kaului, užtikrina šią būtiną terpę. Per daugiau nei dvejus metus nuodugnių eksperimentų „Chiyewon” sukūrė unikalią ir supaprastintą 0,5-1,2 mm ir 1,2-1,7 mm dydžio kaulo pakaitalo pagaminimo technologiją.

Oktakalcio fosfato kristalas (OCP)

Pagrindinis „Ti-oss®“ kaulo pakaitalų komponentas – oktakalcio fosfato kristalo medžiaga, dar kitaip vadinama „OCP“. Ši pažangi neorganinė, mineralinė matrica turi savybę pagreitinti kaulo formavimosi procesą. Negana to, tai yra 100 % gryna akytoji medžiaga be jokių žievės dalelių. Taigi „Ti-oss®“ produkcija savo savybėmis akivaizdžiai lenkia kitus pasaulinėje rinkoje pirmaujančius produktus. Jos pažangios gamybos technologijos skatina gerokai spartesnį kaulo regeneracijos veiksnį.

Turite klausimų?
Bendraukime!
Susisiekti